Canlı Sonuçlar

.league-table, .league-wc, .league-multi, .league-cricket, .right-bar .league-table { color: #000; border-collapse: collapse; width: 100%!important; margin-top: 4px; }

.league-table .league a, .league-multi th a, .league-wc th a {color: #ccc; text-decoration: none;}

.league-table .league a:hover, .league-multi th a:hover, .league-wc th a:hover {text-decoration: none; color: #fff;}

.league-table th { color: #ccc; height: 22px; background-color: #0b761f; text-align: left; border-top: solid 1px #666; border-bottom: solid 1px #666; }

.league-table th.footer {color: #ddd;}

.league-table td { background-color: #e6ffeb; padding: 2px 0; border-bottom: solid 1px #666; }

.league-table .even td { background-color: #dfdfdf; }

.league-table .fd { width: 42px; padding-left: 4px; }

.league-table .fh, .league-table .fa { width: 212px; }

.league-table .fh { text-align: right; }

.league-table .fs { width: 62px; text-align: center; }

.league-table .fs:hover {text-decoration: none!important; cursor: default!important; color: black;}

th .league, th .date { display: block; height: 18px; line-height: 18px; }

th .league { margin-left: 4px; float: left; }

th .date { margin-right: 4px; font-size: 11px; float: right; }

İspanya – 2.Lig Yükselme Play Off Final

21:30 Numancia 0 – 0 Valladolid
Brezilya – Serie A

22:00 America Mineiro 0 – 0 Chapecoense
01:00 Fluminense 0 – 0 Santos
01:30 Parana 0 – 0 Cruzeiro
01:30 Sport Recife 0 – 0 Gremio
03:00 Botafogo 0 – 0 Atletico Paranaense
03:00 Palmeiras 0 – 0 Flamengo
03:45 Atletico Mineiro 0 – 0 Ceara
03:45 Bahia 0 – 0 Corinthians
03:45 Internacional 0 – 0 Vasco da Gama
ABD – MLS

02:30 Columbus Crew 0 – 0 Atlanta United
02:30 Montreal Impact 0 – 0 Orlando City
03:00 New York Red Bulls 0 – 0 Seattle Sounders
03:00 Toronto FC 0 – 0 DC United
04:00 Colorado Rapids 0 – 0 Chicago Fire
05:30 San Jose Earthquakes 0 – 0 New England Revolution
Belarus – Premier Lig

17:00 Shakhtyor Soligorsk 0 – 0 Torpedo Zhodino
18:45 BATE Borisov 0 – 0 Gomel
20:45 Dinamo Brest 0 – 0 Dinamo Minsk
İzlanda – Urvalsdeild

21:00 İB Vestmannaeyjar 0 – 0 Valur
22:15 Breidablik 0 – 0 Fylkir
Finlandiya – Ykkönen

18:30 HIFK Helsinki 0 – 0 KPV Kokkola
İzlanda – 1.Lig

22:15 HK Kopavogur 0 – 0 İA Akranes
22:15 Magni 0 – 0 Thor Akureyri
22:15 Vikingur Olafsvik 0 – 0 Leiknir Reykjavik
Peru – Premier Lig Apertura

03:30 Sport Rosario 0 – 0 Real Garcilaso
İtalya – Serie B Yükselme Play Off Final

21:30 Palermo 0 – 0 Frosinone
Polonya – 1.Lig Yükselme/Küme Düşme Play Off 2/3

18:00 Pogon Siedlce 0 – 0 Garbarnia Krakow
Norveç – NM Kupası 4.Tur

19:30 Bodo / Glimt 0 – 0 Hodd
19:30 Mjondalen 0 – 0 Haugesund
19:30 Start 0 – 0 HamKam
19:30 Ullensaker / Kisa 0 – 0 Bryne
Hazırlık – Ülkeler

17:00 Çek Cumhuriyeti U18 0 – 0 Japonya U18
20:00 Portekiz U18 0 – 0 Norveç U18
Hazırlık – Kulüpler

18:00 Slavia Sofia 0 – 0 Botev Vratsa
19:00 Erlangen-Bruck 0 – 0 Nürnberg II
Kırgızistan – Top Lig

IY Oynanıyor... FTs Bishkek 1 – 1 Alay
Vietnam – V-Lig 1

MS Hoang Anh Gia Lai 2 – 3 Quang Nam
MS Song Lam Nghe An 1 – 0 Xi Mang Hai Phong
MS Nam Dinh FC 1 – 0 Ha Noi
IY Oynanıyor... Ha Noi T&T 1 – 1 Quang Ninh
Venezuela – Premier Lig Apertura Final

02:00 Zamora 0 – 0 Mineros De Guayana
Litvanya – 1.Lig

19:00 FK Panevezys 0 – 0 Nevezis
Romanya – 1.Lig Yükselme/Küme Düşme Play Off 1/2

17:30 Chindia Targoviste 0 – 0 Voluntari
Çek Cumhuriyeti – 3.Lig CFL

18:00 Benesov 0 – 0 Viktorie Jirny
19:00 Dobrovice 0 – 0 Stechovice
Çek Cumhuriyeti – 3.Lig MSFL

18:00 Vyskov 0 – 0 Odra Petrkovice
Estonya – Premium Lig

19:30 JK Tammeka Tartu 0 – 0 FC Flora Tallinn
ABD – USL

02:00 Atlanta United II 0 – 0 Charlotte Independence
02:00 Carolina Railhawks 0 – 0 Ottawa Fury
02:30 FC Cincinnati 0 – 0 Bethlehem Steel
03:30 Swope Park Rangers 0 – 0 Real Monarchs
05:00 Fresno FC 0 – 0 Sacramento Republic
05:00 Portland Timbers II 0 – 0 OKC Energy
05:30 Phoenix Rising 0 – 0 Las Vegas Lights
Rusya – 3.Lig Moskva

MS Grad 2 – 1 Strogino II
16:00 Troitsk-2001 0 – 0 Letniy Dozhdik
18:00 DYuSSh-75 0 – 0 FShM Torpedo
18:00 Rosich Moskovskiy 0 – 0 Chertanovo II
18:30 Zelenograd 0 – 0 Lokomotiv Moskva III
Norveç – 3.Lig Grup 4

19:00 Lysekloster 0 – 0 Sogndal II
Estonya – Esiliiga A

19:00 FC Levadia Tallinn II 0 – 0 Welco Elekter
19:00 Nomme JK Kalju II 0 – 0 Rakvere Tarvas
Polonya – 3.Lig Grup 3

19:00 Turza Slaska 0 – 0 Rekord Bielsko-Biala
Şili – Kupa 2.Tur

02:00 CSD Rangers 0 – 0 Huachipato
Avustralya – Brisbane Canale Kupası 3.Tur

MS Logan City Kings 1 – 2 Caboolture Sports
Avustralya – NSW Waratah Kupası Eleme Final

MS Rockdale City Suns 2 – 3 APIA Leichhardt Tigers
Trofeo Dossena – Grup A

22:00 Cremona Selection U19 0 – 0 Genoa U19
22:00 Flamengo U19 0 – 0 Cremonese U19
Trofeo Dossena – Grup B

22:00 Maribor U19 0 – 0 Atalanta U19
22:00 Serie D Selection U19 0 – 0 Chievo Verona U19
Türkiye – Tahincioğlu Basketbol Ligi Final

21:00 Fenerbahçe Doğuş 0 – 0 Tofaş
İspanya – ACB Ligi Final

22:00 Real Madrid 0 – 0 Saski Baskonia SAD
İtalya – Serie A Final

21:45 EA7 Olimpia Milano 0 – 0 Dolomiti Energia Trento
Fransa – LNB Pro A Final

21:45 AS Monaco 0 – 0 Le Mans
Türkiye – Erkekler Basketbol 2.Ligi Final Grubu

3P Oynanıyor... Bornova Belediye 0 – 0 Boluspor
18:00 Edirne Bld. Edirnespor 0 – 0 Manisa Büyükşehir Belediye
18:00 Fethiye Belediye 0 – 0 Artvin Belediye
18:00 Gemlik Basketbol 0 – 0 Final Spor
Almanya – BBL Final

21:00 ALBA Berlin 0 – 0 Bayern München
ABD – WNBA

02:00 Connecticut Sun (K) 0 – 0 Washington Mystics (K)
02:00 New York Liberty (K) 0 – 0 Las Vegas Aces (K)
Belçika – BLB Lig 1 Final

21:30 BC Oostende 0 – 0 Antwerp Giants

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team